Model.HeaderVisualTitle

Life in the Fast Lane

The Dutch Eagles staan al meer dan 20 jaar garant voor een fantastische avond vol muziek van de ongekend populaire Amerikaanse countryrock van The Eagles. Ze vertolken de band op onnavolgbare wijze, met weergaloze gitaarsolo’s en haarzuivere zangpartijen van de superband uit de jaren zeventig.

T.K: Arto, Andre, superleuk hier met jullie te zitten!
Dutch Eagles, een nieuwe tour: Life in the Fast Lane, waarmee jullie weer langs flink wat theaters touren dit jaar!

Arto: Ja! We mogen weer een hoop mensen blij maken en samen de waanzinnig mooie muziek van de Eagles vieren. Het blijft een eerbetoon!

TK: Maar leg eens uit, Life in the Fast Lane? We kennen allemaal de gelijknamige Eagles hit die over het heftige ‘snelle leven’ gaat; is dit dan bij jullie ook zo het geval?

Andre: Nou, die periode ligt wel achter ons… We mogen nog steeds genieten, maar ik zeg altijd dat in de eerste helft van mijn leven er genoeg gefeest is, ook voor de tweede helft haha.

TK: Van de Eagles is bekend dat die er niet vies van waren en tevens tot menige ruzie heeft geleid…

Arto: Ik ben er niet bij geweest, maar geloof het meteen.
Laten we echter vooral niet vergeten dat het ook ongelofelijk goede muziek heeft opgeleverd die nog steeds over de hele wereld gedraaid wordt, en wij zo mooi mogelijk spelen. Dat blijft een feest.

Andre: Daarbij is de onderliggende gedachte bij onze nieuwe show Life In The Fast Lane van een iets andere aard; we leven best in een rare tijd, waar alles in sneltreinvaart de revue passeert, ook muziek, terwijl dat juist voor een vorm van verbroedering zou moeten zorgen. Dus even uit die sneltrein stappen en de tijd nemen om even om je heen te kijken en te luisteren.

TK: Heel mooi, dat geeft een heel andere wending aan het verhaal?

Arto: Klopt, maar het is iets waar we graag bij stilstaan. Wat gebeurt er nu eigenlijk? Wie zit er naast mij? Het stelt ons ook in de gelegenheid om eens om de Eagles heen te kijken, wat gebeurde daar muzikaal nog meer, in die tijd, in die geest? Dan komen we vaak bij heel mooie ideeën die we maar al te graag laten horen. Het blijft natuurlijk Eagles, maar we verstoppen er ook wel eens stiekem een vergeten pareltje tussen. Dat is een feest van herkenning bij het publiek, supergaaf!

TK: Jullie staan erom bekend toch iedere keer weer een echt ‘nieuwe show’ neer te zetten, hoe flikken jullie dat toch steeds weer?

Andre: Nou, dank voor je compliment! Maar denk dat de basis daarvan is dat we het allemaal te gek vinden om te doen. Ik wil altijd helikopters laten landen, straaljagers over laten vliegen en leeuwen door hoepels laten springen, maar daar ben ik voor behandeld… haha
Zonder gekheid; het gaat om de muziek, de loepzuivere koortjes, de ultieme gitaarsolo’s, maar het oog wil ook wat.

TK: Waarom moet heel Nederland en België naar jullie show Life In The Fast Lane?

Arto: Om even achterover te leunen en te genieten van muziek uit de jaren ‘70, gebracht door een clubje mensen die dat met alle liefde en passie doen. Laat je lekker meevoeren in die vibe, het wordt weer helemaal te gek!

Life in the Fastlane van The Dutch Eagles is donderdag 19 november te zien in Theater De Purmaryn. Ga voor meer informatie en tickets naar www.depurmaryn.nl