Model.HeaderVisualTitle

Contact

Voor al je vragen!

Openingstijden Kassa

Openingstijden kassa
De kassa van Theater de Purmaryn is geopend van dinsdag t/m zaterdag van 13:00 tot 16:00 uur.
Bij voorstellingen van 13:00 tot 21:00 uur, zon- en feestdagen vanaf 1 uur voor aanvang voorstelling.

Graag willen wij benadrukken dat onze online kaartverkoop 24/7 onverminderd beschikbaar blijft via www.depurmaryn.nl.

Voor eventuele vragen over uw tickets kunt u bij ons terecht via: kassa@depurmaryn.nl
Of telefonisch tijdens de openingsuren van de kassa. 


Kassa
Tel: 0299 432205
E-mail: kassa@depurmaryn.nl

Adres

Theater de Purmaryn
Waagplein 1
1441 BR Purmerend

KVK nummer: 37162503
BTW nummer: NL0018.01582.B.01

 

 

Medewerkers

Directie en programmering
Directeur en programmeur: Tommie van Eck | (0299) 682 727 | t.v.eck@depurmaryn.nl

Officemanager
Lisette Koers | 06 29 11 3716 | ea.koers@depurmaryn.nl

Marketing & publiciteit
Lisette Janssen | 06 15 62 38 56 | l.janssen@depurmaryn.nl
Maikel Zeekant | 06 21 66 1876 | md.zeekant@depurmaryn.nl

Bedrijfsvoering
Hoofd bedrijfsvoering: Hilde Scholtz | (0299) 682 724 | h.scholtz-bos@depurmaryn.nl

Techniek en verhuring
Hoofd techniek, faciliteiten en verhuur: Bert Huiberts | (0299) 682 735 | b.huiberts@depurmaryn.nl

Techniek algemeen: Leon van Wijk | (0299) 682 728 | techniek@depurmaryn.nl

Boekhouding
Leonie van der Vlerk | (0299) 682 726 | l.vd.vlerk@depurmaryn.nl

Horeca
Jeroen de Wolf & Yvette Brons | (0299) 432 269 | jeroen@theatercafedepurmaryn.nl