Model.HeaderVisualTitle
Cabaret

Nathalie Baartman

Deer

{{ toLongDayMonthStr(event.startDate) }} | {{ toShortTimeStr(event.startDate)}}

{{ toDateTimeStr(event.startDate) }}   Heeft pauze   Geen pauze

{{ event.venueRoom.name }}
Prijzen zijn excl. administratiekosten. Per boeking € 2,00 voor e-tickets of € 3,50 voor gewone tickets.

Het deert me. Het doet me wat. Het leed. Het beest in de mens. Het dier. Deer in het Twents. Hert in het Engels. Mien hert. Mijn hart. Deer. Want wat weet, wat deert.

Een cabaretvoorstelling over alles wat me dierbaar is, mien deerne. Mijn kind. Over alles op twee of vier pootjes. Uit een ei of met een bril. Het deer. Het menselijk bestaan. Het deert me. Ik trek het me aan. En hoe het goed komt.

{{ toDateTimeStr(event.startDate) }}   Heeft pauze   Geen pauze

{{ event.venueRoom.name }}
Prijzen zijn excl. administratiekosten. Per boeking € 2,00 voor e-tickets of € 3,50 voor gewone tickets.

Speeldata en kaarten

Cast en info

Tekst en spel: Nathalie Baartman
Techniek en lichtplan: Ramon Keuben

Recensie

Volkskrant
Volstrekt eigenzinnige cabaretier…een onaangepast personage belandt in bizarre taferelen. Baartman acteert dit allemaal sterk, en diverse stukken werken komisch.

De Volkskrant

Trouw Logo
Ontzettend leuk materiaal. Baartman kan geweldig tieren... gloedvolle, vrolijke jodeldemonstraties.

Trouw

Geen gevonden

Deel deze voorstelling via: