Medewerkers

Directie en programmering

Directeur en programmeur: Tommie van Eck, tel. (0299) 682 727 T.v.Eck@depurmaryn.nl
Directiesecretaresse: Karin Terpstra, tel. (0299) 682 727 K.Terpstra@depurmaryn.nl

Marketing en publiciteit

Hoofd marketing en publiciteit: Ilja Frie, tel. (0299) 682 721 | I.Frie@depurmaryn.nl
Anna Plat (0299) 682722 | A.Plat@depurmaryn.nl
Lisette Janssen, 0299 682723 | L.Janssen@depurmaryn.nl

Bedrijfsvoering

Hoofd bedrijfsvoering: Hilde Scholtz, tel. (0299) 682 724 H.Scholtz-bos@depurmaryn.nl

Techniek & verhuring

Hoofd techniek, faciliteiten en verhuur: Bert Huiberts, tel. (0299) 682 735 B.Huiberts@depurmaryn.nl
Techniek: tel. (0299) 682 728

Boekhouding

Leonie van der Vlerk, tel. (0299) 682 726 L.vd.Vlerk@depurmaryn.nl

Horeca (Theater Café)

Jeroen de Wolf, Yvette Brons, tel. (0299) 432 269 Jeroen@theatercafedepurmaryn.nl